Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Транспорт курсуватиме у Мельбурні.

Місто Мельбурн в Австралії стане першим майданчиком за межами Америки, де Uber готується запустити сервіс летючих таксі.

Випробування почнуться вже наступного року, а от перші перевезення заплановані на 2023-й, пише TheGuardian з посиланням на слова представників компанії.

Судячи з повідомлення, новий сервіс отримає назву Uber Air і буде повністю інтегрований в сайт і додаток компанії. Користувачі зможуть замовити летюче таксі до найближчого посадкового майданчика Skyport, які облаштують на дахах будинків.

На думку представників Uber, новий сервіс допоможе розвантажити вулиці Мельбурна від заторів.

Так, шлях від ділового центру міста до аеропорту займає півгодини-годину, а на вертольоті його можна подолати за десять хвилин. При цьому переліт буде коштувати не значно дорожче звичайного таксі Uber (принаймні так кажуть у компанії).

Щодо самих летючих таксі відомо, що Uber не розробляє борти самостійно, а співпрацює зі світовими лідерами галузі, щоб створювати повністю електричний транспорт.

Компанія вже навіть представила на саміті Elevate Summit у Вашингтоні кузов і салон аеротаксі.

Uber Air_3
newsroom.uber.com

Також на конференції показали ескізи посадкових майданчиків для транспорту Uber, які планують побудувати у Далласі, Лос-Анджелесі і Мельбурні (Австралія). Над ними працювали 16 найкращих дизайнерів з восьми провідних архітектурних компаній.

Раніше згадувалося, що Uber запустить вертолітне таксі у Нью-Йорку за $200. Послугою зможуть скористатися тільки деякі клієнти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції