Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Еміратах запустили перший на Близькому Сході електробус

Автобус запустили безкоштовно у тестовому режимі.

У столиці Еміратів Абу-Дабі запустили перший на Близькому Сході електробус на сонячних батареях. До березня 2019 року він буде перевозити пасажирів повністю безкоштовно.

Автобус на електриці створила компанія з ОАЕ Masdar і автовиробник Hafilat за технологією Siemens, пише ArabNews з посиланням на державне інформаційне агентство Еміратів.

Варто відзначити, що електроавтобус все ж вимагає зарядки, тому що сонячної енергії йому недостатньо. Вона використовується переважно для допоміжних систем, кондиціонера та електроніки.

На одному заряді транспорт здатний проїхати до 150 кілометрів. Він вміщує 30 пасажирів.

З допомогою електробусів в Еміратах планують до 2021 року досягти показника у 27% використання зеленої енергії від загальної кількості.

Компанія Masdar вже інвестувала 8,5 мільярда доларів у проекти в галузі відновлюваної енергії у країні й за кордоном. Електроавтобус на сонячних батареях став черговим кроком у бік використання екологічного і розумного транспорту, а також його впровадження у повсякденне життя.

Раніше згадувалося, що Continental показала доставку майбутнього і посадила у безпілотники собак-роботів. Боти можуть доставляти посилки просто під поріг замовника.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції