В гібридних автомобілях Toyota намічається збій програмного забезпечення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія відкликає більше двох мільйонів гібридів Prius і Auris в усьому світі.

Toyota Motor Corp. оголосила про відкликання 2,43 млн гібридних моделей Prius і його похідних по всьому світу через можливість збою програмного забезпеченя. Про це повідомляє Bloomberg за заявою представника Toyota Жан-Ів Жоу.

Хетчбеки Prius із загальної кількості становлять 94%, а інша частина стосується схожої технічної начинки в гібридних хетчбэках Auris. За словами представника, близько 1,25 мільйона автомобілів знаходяться в Японії і 830 тисяч у Північній Америці. Ситуація торкнеться і автомобілів, що знаходяться в Європі, Китаї та інших регіонах, але в незначному обсязі.

Згідно із заявою компанії, гібриди підлягають перезавантаженню через відмову режиму, який призначений для попередження збою гібридної системи. Він може не спрацювати через збій в роботі програмного забезпечення, що призводить до зупинки автомобіля. Якщо це відбувається на більш високих швидкостях, збільшується ризик аварії. Компанія отримала три повідомлення з Японії, пов'язані з цим питанням в кінці вересня, але про аварії не повідомлялося.

Це вже другий відгук гібридів у компанії. Перший стосувався 1 мільйона гібридних і електричних автомобілів і був пов'язаний з ризиком займання проводки.

Нагадаємо, що Toyota планує запустити на ринок Європи гібридну версію Toyota Camry, яку вони показали на Паризькому автосалоні. Вона оснащена бензиновим двигуном і електромотором в сумі видають 215 к.с.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції