Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індії з'явився загін жіночого патруля на мотоциклах

Нова команда поліції стежить за безпекою жіночого населення Нью-Дейлі.

У столиці Індії створили спеціальний жіночий патруль, який покликано стояти на сторожі моральності і попереджати можливе насильство над жіночою статтю. Загін носить назву Raftaar (Швидкість) і в його складі 40 жінок-офіцерів поліції. Повідомляє портал "Навколо світу".

женская полиция, жіноча поліція
The Telegraph

Патрульні на мотоциклах цілодобово патрулюють райони міста Нью-Дейлі. Вони з особливою ретельністю стежать за дівчатами, які потрапляють в ситуації, які загрожуть здоров'ю та життю. За даними статистики, з жовтня 2017 року по лютий 2018 року в столиці сталося 233 злочину в яких постраждали жінки від насильства. Але з березня, коли з'явилась жіноча поліція, і до нині кількість злочинів проти слабкої статі знизилося в рази. Перед патрульними стоїть завдання зменшити кількість насильств на 30%.

женская полиция, жіноча поліція
The Telegraph

"Ми доглядаємо за дівчатами, які можуть опинитися в біді. Кілька разів членам нашого загону доводилося заарештовувати чоловіків, а їх жертв проводжати до будинку, щоб з ними нічого не сталося", - говорить офіцер Виджаянта Арія.

Мешканки індійської столиці виявляється постійно піддаються переслідуванням з боку чоловіків – від свисту і словесних образ до зґвалтування. Дані поліції показують, що в 2016 році зґвалтовано 2 150 жінок, а це на 67% більше, ніж у 2012 році. І з кожним роком їх кількість збільшується. Крім того, схожих випадків може бути набагато більше, адже жінки часто соромляться або бояться звертатися за допомогою.

Нагадаємо, що в Канаді жінка переплутала Nissan з Infiniti і їздила кілька тижнів на чужому автомобілі. Підміна виявилася, коли вона спробувала повернути прокатний автомобіль на сервіс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції