Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Іспанії стартували продажі летючих машин

Фірма PAL-V отримала дозвіл на продаж своїх літаючих транспортних засобів на іспанському ринку.

Представлений на Женевському автосалоні в березні цього року літаючий PAL-V надійшов у продаж, як і планував виробник. Вже під час презентації було відкрито прийом замовлень. І ось в Іспанії вже можна офіційно купувати нові транспортні засоби майбутнього.

Перша партія машин буде складатися з 90 літальних апаратів, ціна кожного становить 500 тисяч євро. У перспективі компанія AL-V International B. V. розробить і запустить в продаж бюджетну версію за ціною 320 тисяч євро.

PAL-V Liberty
Drive

Нагадаємо, що PAL-V Liberty являє собою гібридний автомобіль з двома силовими установками потужністю 100 к.с. для поїздок по землі і 200 к.с. для польотів у небі. Він може працювати на бензині або авіаційному паливі. На суші здатний пересуватися максимально на швидкості 160 км/год. Зліт потребує прямої аеродромної смуги з дистанцією в 180 метрів, а для посадки йому достатньо 30 метрів.

На баку палива PAL-V Liberty може пролетіти 400-500 км в залежності від завантаження при цьому він витрачає близько 26 літрів пального на годину. На суходолі ж середня витрата складе 7,6 літрів бензину.

Для керування транспортним засобом необхідно мати не тільки права, але і ліцензію пілота вертольота.

Залиште свій коментар

Вибір редакції