В Ізраїлі хочуть підігрівати дороги, щоб знищити сніг та кригу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Покриття планують обладнувати нагрівальними елементами та датчиками.

В Ізраїлі вирішили будувати "розумні" дороги з підігрівом, який дозволить раз і назавжди забути про снігові перемети та ожеледицю.

Покриття із технологією Snowless буде автоматично розтоплювати лід, пише "Урядовий кур’єр".

Суть розробки полягає у тому, що під час настилу в асфальт вкатуються металеві сітки. Крім того, покриття обладнують спеціальними датчиками. Вони зчитують інформацію про температуру дорожнього покриття, співвідносячи її з потужністю нагрівальних елементів. Так, якщо дорога стає занадто холодною, то елементи починають більше нагріватись.

Зазначається, що технологія уже використовується у Канаді, де температура опускається до 50 градусів нижче нуля.

В майбутньому Snowless матиме систему оповіщення через інтернет. Вона буде оцінювати зчеплення коліс з поверхнею, а після передавати отримані дані водіям.

Нагадаємо, що у Німеччині збудували велодоріжку, яка виробляє електроенергію. Доріжка зроблена із скляної плитки, під нею розміщені сонячні батареї, нагрівальні елементи та сенсори руху. Плитка, якою покриті сонячні батареї, завтовшки всього 1,3 сантиметра. але вона без проблем витримує навіть вагу вантажного автомобіля.

ВідеоУ Канаді неподалік Монреаля зіткнулося одразу півтори сотні автівок

Обійшлося без жертв, утім кількох водіїв та пасажирів, зокрема вагітну жінку, шпиталізували з легкими травмами. Допоки усі чекали на поліцію та рятувальників, оптимісти замість того, щоб нудьгувати, взялися грати у хокей. У декого в багажниках знайшлися ключки. Причиною трощі називають хуртовину та ожеледицю.

У Канаді неподалік Монреаля зіткнулося одразу півтори сотні автівок

Залиште свій коментар

Вибір редакції