Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В поліції відзначають зниження кількості ДТП в Україні

В поліції відзначають зниження кількості ДТП в Україні

Кількість аварій на дорогах країни за перше півріччя зменшилася на 10% порівняно з минулим роком.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв в рамках наради під керівництвом першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового повідомив про те, що за перші півроку кількість ДТП знизилася на 8 тисяч що до аналогічного періоду в 2017 році. Про це повідомляється на державному сайті відомства.

У 2017 році в першому півріччі було зареєстровано понад 89 тисяч ДТП, а в 2018 році - близько 81 тисячі. Крім того, правоохоронні органи зафіксували зменшення кількості постраждалих в аваріях з 14 тисяч до 12 тисяч.

"У минулому році на патрулювання доріг вийшли екіпажі патрульної поліції і групи реагування патрульної поліції. І ми вже маємо позитивні зрушення. Кількість ДТП порівняно з минулим роком зменшилася на 8 тисяч. Це - реальні результати блоку превенції протягом семи місяців цього року", - підкреслив Сергій Князєв.

На додаток Князєв зазначив, що наполягатиме на аналізі кожної окремо взятої події. Це дозволить виявити слабкі місця і проблемні зони і працювати над їх усуненням, а також більш ефективно розподіляти екіпажі патрульної поліції.

заседание, нарада нацполіції, нацполілія, поліція
Національна поліція України

Крім того, в окремих областях країни спостерігалося збільшення кількості ДТП. А заступник Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький додав, що 239 аварій з постраждалими трапилися з вини водіїв автобусів. Комплексна перевірка "Перевізник" дозволила перевірити майже 48,3 тисячі транспортних засобів, які використовувалися для перевезення пасажирів. Вона показала 1,2 тисячі несправних автобусів (2,5%) з них 214 переобладнано з порушенням відповідних правил, норм і стандартів. Патрульні відзначили понад 9,6 тисячі порушень Правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів, а в стані алкогольного сп'яніння було виявлено 35 водіїв.

Раніше ми писали про те, що патрульними за добу було затримано більше 500 п'яних водіїв. А в червні спостерігалася рекордна кількість виписаних штрафів за керування в нетверезому вигляді - 631 протокол.

Залиште свій коментар

Вибір редакції