В Україні можуть скасувати ліміт виплат у разі оформлення ДТП за "Європротоколом": що це означає

Дата публікації
Перегляди
1513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні можуть скасувати ліміт виплат у разі оформлення ДТП за "Європротоколом": що це означає

Фото: Поліція Київської області

Тепер користуватись європротоколом стало ще простіше.

Нова редакція закону "Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" дозволяє скасувати ліміти виплат за європротоколом, що значно допоможе українським водіям.

Поки що, законодавством регламентований ліміт у 50 тисяч гривень. Найближчим часом, за поданням МТСБУ граничний розмір виплати за європротоколом планується збільшити до 80 тисяч гривень. А вже після ухвалення нового закону ліміт буде скасовано повністю. Про це повідомляє видання Auto24.

Щойно новий закон почне діяти, будь-яке ДТП, що підпадає під умови врегулювання за європротоколом, можна буде оформити за його допомогою і не перейматися за те, чи не перевищить сума ремонту ліміт. Норми нового закону мають значно підвищити рівень захисту людей, що постраждали в ДТП.

За підсумками  9 місяців 2021 р., українські водії почали активніше використовувати європротокол. Таким чином, 36% ДТП врегульовуються за його допомогою за спрощеною процедурою оформлення. Це означає, що не потрібно чекати поліцію, їхати до суду та винуватій стороні не потрібно буде сплачувати штраф, а це позитивно позначиться на заторах у великих містах.

Нагадаємо, які зміни ПДР запровадили у 2021 році в Україні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація