Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні планують будувати автоматичні багатоповерхові гаражі

Болісне питання парковок пропонують вирішити за допомогою сучасної конструкції автоматичного гаража.

В Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України запропонували ввести нову зміну в ДБН В.2.3-15:2007 "Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів". Відповідно до неї з’явиться можливість проектувати автоматизовані гаражі для автомобілів в містах України. Про це повідомляє заступник міністра Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

"Світ не стоїть на місці і поступово переходить на автоматизацію усіх можливих процесів. Наприклад, автоматизовані гаражі для автомобілів. Процес паркування на таких автостоянках відбувається автоматично, без участі водіїв. Такі стоянки займають менше простору, що дуже важливо, особливо в центральних районах великих міст. Тобто, їх можна розміщувати там, де не є багато місця для звичайних чи механізованих парковок", — написав Парцхаладзе. 

Робота гаража буде коректуватись з приміщення диспетчерської, яка передбачена конструкцією. Під час будування потрібно передбачати доступ персоналу для технічного обслуговування на кожен ярус розміщення автомобілів та до кожного машиномісця.

В пропозиції передбачено дозвіл будівництва автоматизованих гаражів біля будинків за умови відокремлення її протипожежною стіною. До того ж гараж може бути висотою на дев`ять поверхів, якщо його розташовано під землею.

Принцип роботи гаражу полягає в автоматичній парковці машини. Система підхоплює авто та підіймає його на відповідне паркомісце. Вертикальне переміщення відбувається з використанням спеціальних підйомників і механізмів. Управління розташоване в диспетчерській та відбувається під керівництвом паркувальника.

Як зауважує заступник міністра, такі споруди більш зручні та для їх розміщення потрібно набагато менше простору, що дозволить будувати їх у центрі міста. Також вони дозволять економити час водіям, адже паркування відбувається без їхньої участі.

Ми змінюємо життя людей на краще, тому оновлюємо Державні будівельні норми. Ми пропонуємо ввести нову зміну в ДБН...

Опубликовано Lev Partskhaladze Вторник, 7 августа 2018 г.

Нагадаємо, що від вересня почне діяти новий закон про паркування. Штрафи за порушення правил паркування коштуватимуть водіям від 250 до тисячі гривень.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції