Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні розглянуть можливість створення тимчасових автостоянок у великих містах

У Міністерстві запропонували будувати перехоплюючі автостоянки на в’їзді до центральних районів у великих містах.

З метою розвантаження центральних зон у великих містах країни в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглянуть можливість внести зміни до ДНБ "Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів", та проектувати перехоплюючі парковки. Вони дозволять водіям залишати свої автівки, та рухатись до центру громадським транспортом.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра Лев Парцхаладзе.

"Практика створення перехоплюючих парковок для авто існує в багатьох країнах Європи і світу, адже це значно полегшує рух у великих містах, розвантажує центральні райони від надмірної кількості індивідуальних автомобілів. Таким чином, власник авто, заїжджаючи до центру міста, має можливість залишити свій автомобіль на парковці та перейти на громадський транспорт, щоб зручно дістатися до місця призначення. Тому в змінах до ДБН щодо автостоянок ми пропонуємо ввести можливість організації перехоплюючих парковок для авто у великих містах України", - написав він.

Ми змінюємо життя людей на краще, тому оновлюємо державні будівельні норми. Одна з важливих ініціатив, яку пропонуємо...

Опубликовано Львом Парцхаладзе Четверг, 9 августа 2018 г.

У Міністерстві вважають, що це значно зменшить затори на дорогах, підвищить екологічний стан міст та налагодить транспортний рух в центральних районах міст. Автостоянки мають бути розташовані поблизу залізничних станцій, авіаційних терміналів, станцій метрополітену, зупинок маршрутного таксі та іншого громадського транспорту, який курсує біля центральних районів міст.

Важливо, щоб вони розташовувались не ближче ніж 150 метрів до об`єктів обслуговування. Місткість стоянок повинна визначатись на 50% для тривалого зберігання та 25% - для тимчасового на кілька годин.

Раніше ми писали, що в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планують будувати багатоповерхові парковки.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції