Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні стартують роботи з будівництва міжнародних автомагістралей

Оголошена підготовка документів до початку будівництва траси Львів-Гданськ, а під Одесою будують магістраль до Молдови.

Глава "Укравтодор" Славомір Новак провів нараду щодо реалізації проекту з будівництва концесійної дороги Львів-Краковець. Він дав вказівки Департаменту стратегії і координації роботи підготувати необхідний пакет документів з метою розпочати переговори з потенційними інвесторами. Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

"Ми починаємо реалізацію проекту будівництва першого в Україні повноцінного автобану, який з'єднає Львів з Європейським Союзом. Нове будівництво буде об'єднувати Україну з автобаном А4, який проходить через Південну Польщу до кордону з Німеччиною, а також з дорогою S19, що веде на Варшаву, Гданськ, - зазначив Новак.

Він так само зазначив, що в перспективі КПП на кордоні має збільшити пропускну здатність і справлятися з великим потоком автомобілів. Час на оформлення легкового транспорту не повинен перевищувати 5-10 хвилин. "Укравтодор" ініціює переговори з Державною фіскальною службою в Україні, яка відповідає за КПП на кордоні і зможе долучитися до підготовки цього проекту.

Варто зазначити, що парламент ухвалив Закон про будівництво доріг за принципом концесії. Експлуатуватися таким чином зможуть лише нові дороги державного значення.

До всього, в "Укравтодорі" нагадали, що на автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені, яка ведеться до Бухареста, зараз тривають роботи щодо створення конструктивних шарів дорожнього полотна. Над проектом працює ТОВ "Автомагістраль-Південь", ТОВ "Ростдорстрой" та ПП "Полтавабудцентр".

Нагадаємо, що міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що до 2030 року Україну охопить мережа швидкісних автомагістралей.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції