Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні з'явився сервіс з визначення водіїв за номерними знаками автомобілів

Новий додаток дозволить написати власнику того чи іншого транспортного засобу.

Український стартап Autogram було засновано для полегшення взаємодії між водіями. Він допоможе легко знайти і написати власнику автомобіля, але він отримає повідомлення тільки, якщо вже зареєстрований в системі. Про це повідомляє AutoGeek.

Для реєстрації у додатку Autogram потрібен номер телефону і держномер автомобіля. Але інші користувачі не зможуть бачити і зв'язуватися з вами по телефону. Це закладено в правилах програми. Всі дані, включаючи листування, шифруються і зберігаються на серверах, наданих компанією Google.

телефон, приложение
Autogeek

Створення такого додатку полягало в тому, щоб легко налагоджувати контакт з невідомими вам водіями для вирішення особистих питань: паркування, технічного обслуговування автомобіля або будь-якої іншої інформації.

"Навесні йшов по вулиці, побачив машину з розбитим заднім склом і явно слідами крадіжки речей із салону авто. Викликав поліцію, пішло багато часу, щоб знайти номер телефону і зв'язатися з власником авто. В цей момент і прийшла ідея зробити зручний додаток для такого роду випадків", - зазначає розробник iOs Петро Шпагін.

Засновник проекту Грідін Сергій додав, що такий сервіс необхідний для тісного контакту з іншим власником автомобіля, наприклад, щоб домовитися про паркування у разі, якщо машини можуть заважати одна одній. Безпосередня мета створення програми - інформаційна. Щоб можна було порадитися з іншим власником про тюнінг автомобіля або встановлення додаткового обладнання. Або повідомити його в разі ДТП, розбитого скла, залишених включених фар чи інших ситуацій.

У перспективі розробники обіцяють додати реєстрацію автомобілів з еврономерами, а також можливість реєструватися через Facebook. Поки існує тільки версія для Apple, але в найближчому майбутньому з'явиться і адаптація програми під Android.

Нагадаємо, що нещодавно український гонщик показав наскільки небезпечно користуватися телефоном під час водіння автомобіля.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції