Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні з'являться потужні зарядні станції на магістралях і парковках міст

Володимир Омелян повідомив про масове встановлення суперчарджерів по території України.

Головним чином потужні станції підзарядки буде встановлено на великих магістралях, таких, як Київ-Одеса. Про це Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив в ефірі одного з телеканалів, передає Укрінформ.

Він зазначив, що одна приватна компанія найближчим часом запустить проект по встановленню мережі зарядних станцій для електромобілів. Кожна з них буде мати потужність від 50 кВт.

"Ми хочемо спільно з ще однією державною компанією в цьому році почати, а в наступному закінчити, установку суперчарджерів, але з більшою потужністю - 100-150 кВт на кожну установку, щоб українці не боялися виїжджати з міста, а могли спокійно подорожувати. Наприклад, Київ-Одеса, знаючи, що вони проїхали 100-150 км і кожен такий відрізок має суперчарджер, ти витрачаєш 10-15 хвилин на каву і їдеш собі далі. Це змінить психологічну картину, адже зараз власники електрокарів хочуть постійно перебувати біля розетки", - зазначив Омелян.

У свою чергу заступник міністра житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе повідомив, що у відомстві обговорюють нову будівельну норму з вимогою обладнати паркінги для автомобілів зарядними станціями для електричних транспортних засобів, як передає Оглядач. У тому числі нові вимоги торкнуться і встановлення зарядних станцій на паркінгах в історичній частині міста.

"Сподіваємося, що до 2030 року буде вже 100% паркомісць, обладнаних для електромобілів. Але може бути й таке, що до 2025 року електромобілі витіснять інший транспорт. Може, в якомусь році взагалі заборонять бензинові або дизельні авто. Відповідно, паркінги повинні бути готові до цього раніше", - зазначив Парцхаладзе.

Відзначимо, що в Австралії власники електрокарів самі організували будівництво мережі електрозаправок по всій країні.

Нагадаємо, що Volkswagen тестує нові портативні зарядні станції, які живляться енергією сонця і вітру.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції