Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні заборонять автобуси без ременів безпеки

Від 2019 року на дороги країни не випустять автобуси, які не оснащено ременями безпеки.

Міністерство інфраструктури розробило законопроект, який заборонить перевозити пасажирів у транспортних засобах, які не мають ременів безпеки. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив у рамках брифінгу "Кібербезпека та проекти цифрових трансформацій у морській галузі".

Як передає NEWSONE зі слів глави відомства, кожен міжміський пасажирський автобус без ременів безпеки або без обмежувача швидкості не буде допущений на дороги від 2019 року. Якщо ж транспортний засіб не має таксометру, то водій не зможе перевозити більше дев'яти пасажирів.

Омелян зазначив, що після проведеного аналізу ДТП, що стались на дорогах країни, виявилося, що 97% всіх аварій трапляється через порушення правил маневрування, перевищення швидкості, виїзду на зустрічну смугу руху і через несправність транспортного засобу.

Нагадаємо, що Національна поліція відзначає зниження аварійності на дорогах. Вони повідомили, що кількість ДТП за перше півріччя 2018 року скоротилося на 10% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції