Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні пропонують змінити схему роботи світлофорів і введуть жорсткі вимоги до водіїв

До Верховної Ради подали на розгляд нову схему регулювання роботи сигналів світлофора і посилення відповідальності водіїв.

У новому законопроекті розглядається схема роботи світлофорів відповідно до європейських норм, а також МВС пропонує посилити відповідальність водіїв за проїзд на жовте світло світлофора, підключивши до цього систему відео- та фотофіксації порушень.

Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк. В тому числі, як приклад, він навів нещодавню аварію, коли з двох боків автомобілі рухалися на жовтий сигнал світлофора.

ДТП
Facebook/Юрій Лавренюк

"Ось ще один приклад, коли на світлофорі, одночасно для всіх учасників ДР горить жовтий сигнал світлофора, одному "ще можна", а іншому "вже можна", наслідок - ДТП, на щастя, всі живі. Така ж сама ситуація з жовтим миготливим сигналом світлофора", - зазначив він, коментуючи ДТП, яка сталася 20 травня в Коломиї Івано-Франківської області.

Відомо, що в неділю в Коломиї водій автомобіля Fiat Doblo допустив зіткнення з автомобілем Mercedes на перехресті. Fiat відкинуло на автомобіль, який перебував неподалік, Mazda, де перебувала жінка з дитиною. На щастя, ніхто не постраждав.

Раніше повідомлялося, що в Кабінеті Міністрів створено комісію з технічного розслідування ДТП у Кривому Розі, включаючи розгляд ситуації з жовтим сигналом світлофора.

"Ми будемо переходити на нові ДСТУ з роботи світлофорів в Україні, все це викладено у висновках і рекомендаціях урядової комісії, акт вже направлено на розгляд уряду",- повідомив Лавренюк.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції