Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Японії розгорається скандал з фальсифікацією показників вихлопів

Відлуння "Дизельгейта" докотилося і до японських автовиробників.

У 2016 році про некоректні показники рівня шкідливих речовин у вихлопних газах повідомили Mitsubishi Motors і Suzuki Motor. Тоді акції компаній впали майже на 15%, а в Suzuki спричинили ще й низку звільнень серед керівників. У 2018 році компанія Subaru і Nissan зізналися у невідповідності нормам. А зараз відразу в трьох компаніях було виявлено порушення.

До Міністерства землі, інфраструктури і транспорту Японії надійшли визнання невідповідності показників вихлопів від компаній Suzuki Motor, Mazda Motor і Yamaha Motor. Варто відзначити, що Mazda засвітилася в таких порушеннях вперше. У результаті акції всіх трьох компаній вранці 9 серпня стали падати.

За інформацією видання Nikkei Asian Review, в компанії Suzuki було виявлено невідповідність у показниках, до яких призвели неправильні тести. Порушення помічено в 6 410 автомобілів з 12 819 перевірених з 2012 року. У Mazda некоректні показники торкнулися тільки 72 машин з 1875, що перевіряються з 2014 року. В Yamaha неправильні показники виявили тільки у семи мотоциклів з 335 перевірених з 2016 року.

Перевірочному тестуванню піддавали транспортні засоби, зняті з конвеєра вибірково. Така процедура проводиться регулярно у рамках контролю за якістю продукції. І тестування проводилося з порушеннями. Так умови руху не завжди відповідали нормативам, а значить цифри у звітах були не вірні.

Раніше ми повідомляли, що в компанії Subaru повідомили про невідповідність рівня вихлопів нормам і вибачилися перед споживачами, пообіцявши усунути недоліки.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції