Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Японії відмовляться від двигунів внутрішнього згоряння до 2050 року

Японські автовиробники прийшли до висновку, що для відмови від ДВС їм знадобиться більше 30 років.

Основні гравці ринку Toyota, Nissan, Honda та інші компанії не пізніше 2050 року будуть пропонувати у Японії тільки автомобілі з акумулятором, водневим або гібридним приводом, як повідомляє комітет представників Міністерства економіки і промисловості Японії. Про це пише SpiegelOnline.

Японські автовиробники також планують створити консорціум для спільного придбання сировини для акумуляторів, а це головним чином - кобальт.

Як відзначають експерти, такий проект для Японії цілком реалістичний. Як правило, японська промисловість ставить перед собою довгострокові цілі, які вона з легкістю виконує. В той час, як в Європі намагаються відмовитися від звичайних ДВЗ протягом найближчих десяти років. Адже в європейських країнах існує недовіра між промисловістю і політикою з-за скандалу з вихлопними газами. І узгодження в питаннях поки не досягнуто.

Нагадаємо, що в Англії уряд планує запустити програму "Road to Zero" до 2040 року. А це означає, що вони заборонять в країні автомобілі з запасом електричного ходу менше 80 км.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції