В Євросоюзі електрокари змусять "наслідувати" бензинові авто

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Авто на електриці повинні їздити більш шумно на маленькій швидкості.

Автовиробники черпають натхнення у рок-хітах і науково-фантастичних фільмах, щоб придумати звучання для електрокарів і гібридів.

Річ у тім, що машини на електриці занадто тихі і це може привести до безлічі аварій з пішоходами у майбутньому, пише AutoNews.

Але не самі автокомпанії занепокоїлися безпекою цього разу. Виробників підштовхують до такої розробки майбутні стандарти Євросоюзу, згідно з яким електрокари буде необхідно обладнати зовнішньою акустикою для оповіщення пішоходів. Насамперед така розробка повинна убезпечити людей з обмеженими можливостями і незрячих.

Так, уже від 1 липня 2019 року всі електрокари будуть обладнуватися системою, яка буде активізуватися на швидкості менше 20 км/год. На думку експертів, якщо швидкість автомобіля більше заявленої, то завдяки шуму вітру і шин його вже досить чутно пішоходам.

Варто відзначити, що власникам старих авто з електричним приводом доведеться відмовитися від своїх автомобілів або переобладнувати їх до 2021 року.

У Євросоюзі також відзначають, що є деякі стандарти звучання електрокарів. В ідеалі сигнал повинен максимально дублювати звук, видаваний бензиновим авто аналогічного класу. Це не може бути якийсь інший шум, який не буде ідентифікуватися, як автомобільний і він повинен бути безперервним.

У США такі ж правила планують запровадити вже від 2020 року.

Раніше дослідження показало, що в Америці більшість водіїв вважають безпілотники небезпечними. З самохідними авто асоціюються резонансні аварії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції