В ЄС введено наджорсткі норми викидів автівок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нові норми торкнуться загалом автопарку Європи.

У понеділок, 15 квітня, в Євросоюзі офіційно ухвалили нові жорсткі вимоги зі зменшення викидів у повітря від автівок та мікроавтобусів.

Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.

За новими нормами, від 2030 року нові автомобілі мають у середньому зменшити викиди CO2 на 37,5%, а нові мікроавтобуси – на 31%. До того ж зниження буде порівнюватись із викидами не минулих років і навіть не 2019-го, а лише 2021 року.

Загалом же у період від 2025 до 2029 року автомобілі та мікроавтобуси мають знизити загальну кількість викидів на 15%. Такі цілі розповсюджуються на весь автомобільний парк на території Євросоюзу.

Як зазначає Рада ЄС, нові стандарти дозволять Євросоюзу наблизитися до досягнення кліматичних цілей та спонукатимуть виробників автомобільної техніки до розвитку технологій для зменшення шкідливих викидів в атмосферу.

Рішення Ради ЄС є останнім етапом у правовій процедурі ЄС із запровадження нових вимог щодо граничного рівня викидів СО2 від автомобільної техніки.

Раніше згадувалось, що в Євросоюзі автівки змусять обладнувати "чорною скринькою" від 2022 року. Автовиробників зобов'яжуть обладнати машини деякими функціями автопілота.

ВідеоВлада Литви пропонує своїм громадянам відмовитись від старого авто за тисячу євро

Міністр навколишнього середовища країни розповів - виплати для громадян передбачені  в рамках плану скорочення забруднюючих викидів. Виділить влада 30 мільйонів євро. Тим, хто відмовиться від старої машини, що забруднює довкілля - платитимуть по тисячі євро.  

Влада Литви пропонує своїм громадянам відмовитись від старого авто за тисячу євро

Залиште свій коментар

Вибір редакції