Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Велосипедні доріжки стануть обов'язковими на дорогах України

Згідно з новими будівельними нормами від вересня 2018 року в проекті майбутніх доріг обов'язково повинні бути присутні велодоріжки.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в рамках оновлення державних будівельних норм введе обов'язкове планування велосипедних доріжок при проектуванні нових доріг або реконструкції старих. Про це пише Капітал зі слів заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Льва Парцхаладзе.

Відповідно до нових норм велодоріжки і смуги для велосипедистів необхідно буде облаштовувати практично на всіх типах доріг. Так велосмуги потрібно проектувати тільки для однобічного руху та розташовувати їх по обидва боки вулиці. Якщо ж вулиця з одного боку забудована, то велодоріжка буде двобічною і розташовуватиметься саме на боці забудови. На вулиці з однобічним рухом теж треба передбачати смуги для велотранспорту з обох боків дороги.

Нововведення набудуть чинності від вересня 2018 року і будуть обов'язковими до виконання всіма структурами, причетними до будівництва доріг.

Нагадаємо, що сервісний центр МВС опублікував повідомлення з нагадуванням правил, які велосипедисти повинні пам'ятати, виїжджаючи на дороги загального користування.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції