Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховна Рада може розглянути законопроект щодо розмитнення "євроблях" до 13 липня

Ніна Южаніна нагадала парламенту про нагальну необхідність внести на порядок денний нові законопроекти.

Як відомо, до парламенту на розгляд надійшли два законопроекти з пропозицією нових ставок для легалізації автомобілів на іноземній реєстрації. Однак досі депутати не підтримали їх внесення на порядок денний.

Голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ході засідання погоджувальної ради парламенту оголосила, що депутати повинні розглянути в першому читанні законопроекти до закінчення поточної сесії.

"Ми вже дочекалися всіх ініціатив, прошу у вівторок або в четвер додати розділ про включення до порядку денного та включити всі законопроекти, які стосуються цієї теми, для того, щоб до кінця цієї сесії розглянути їх в першому читанні", - сказала Южаніна під час трансляції на офіційному каналі "Рада".

До того ж вона розкритикувала законопроект, який було подано трохи пізніше і який передбачав скасування деяких податків на ввезення транспорту.

"Більш півмісяця пройшло з того дня, коли було зареєстровано у ВР законопроект про оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів, які покликані вирішити питання з так званими євробляхами. Сьогодні у нас зареєстровано альтернативний законопроект колегами з "Самопомічі". Серед іншого пропонується скасувати внесок у Пенсійний фонд при реєстрації авто в Україні. Тобто розмитнення "євроблях" провести за рахунок пенсіонерів. Ось що запропоновано колегами. З такими підходами ми не вирішимо жодне питання", - зазначила глава профільного комітету, передає 112.ua.

Нагадаємо, що 18 червня у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає зниження ставки для розмитнення автомобілів. Початкова ставка озвучена в розмірі 50 євро на бензинові авто і 75 євро - на дизельні. Крім цього, враховується і коефіцієнт на вік машини та об'єм двигуна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції