Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вихлопні гази машин роблять людей тупішими. Дослідження

Речовини, які містяться у вихлопах автівок, знижують рівень інтелекта людей.

У Китаї дослідники довели, що забруднення повітря вихлопами призводить до суттєвого зниження рівня інтелекту.

Під час тестів виявилось, що люди, які живуть у районах із значним забрудненням повітря гірше справляються із арифметичними та мовними завданнями, повідомляє The Guardian.

Дослідження тривало від 2010 до 2014 року і у ньому взяло участь близько 32 тисяч людей. Результати тестів постійно порівнювали із концентрацією у повітрі двоокису азоту, двоокису сірки та твердих часток. Всі ці речовини здебільшого викидають у повітря автомобілі на важкому паливі. Оскільки дослідження проводилися над тими ж особами протягом декількох років, причинні фактори, такі як генетичні відмінності, були виключені. Вчені також враховували вікові зміни пізнання.

У повідомленні йдеться, що лише через забруднення у Китаї гине близько мільйона громадян щороку. Саме тому у країні активно впроваджують еко-технології та стимулюють виробництво електромобілів. Так, КНР закупила втричі більше електромобілів ніж Америка за минулий рік.

Зазначається, що саме шкідливі викиди від автомобілів є одним із ключових факторів забруднення довкілля. Зокрема у США та Китаї більше за них забруднює повітря лише видобуток вугілля та важка промисловість.

Нагадаємо, що вчені виявили, що водії в стані похмілля не здатні тверезо мислити. Дослідження показали зниження реакції на 20% навіть після зникнення алкоголю з крові.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції