Виробництво першого електрокара Porsche показали на відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Завод Porsche серйозно модернізували, а на роботу набрали сотні спеціалістів перед запуском Taycan у серію.

Компанія Porsche показала збирання свого першого електрокара Taycan на відео.

Ролик з’явився на офіційному YouTube-каналі Porsche.

У німецькій марці відзначили, що виробництво авто налагоджено на заводі Цуффенхаузені. Всі етапи складання були оптимізовані перед запуском Taycan, що дозволяє виробляти авто з високою точністю.

На представленому відео окрім стандартного процесу збирання автомобіля можна побачити іще і як до кузова кріпиться електрична трансмісія.

Варто зазначити, що на заводі, де виробляють Taycan, задіяно порядку двох тисяч робітників. Лише перед запуском у серію електрокара Porsche найняла 500 співробітників.

Попередньо у компанії розраховували випускати 20 тисяч електрокарів на рік, але через шалений попит на авто у німецькому бренді ухвалили рішення щодо збільшення обсягів виробництва.

Нагадаємо, що електрокари Porsche Taycan почали продавати в Україні. Авто буде доступний у двох комплектаціях Taycan Turbo та Taycan Turbo S. Це найпотужніші серійні моделі серед усіх автомобілів виробника спорткарів. Вартість модифікацій відрізняється. Так, за електрокара Taycan Turbo доведеться віддати приблизно 3,8 млн грн, а за Taycan Turbo S – 4,6 млн грн.

Відео Конкуренти Тесли: на виставці автівок у Німеччині презентують найновітніші моделі електрокарів

Битва за місце під сонцем або як Ілону Маску наcтупають на п'яти старожили світової автоіндустрії. На Франкфуртському автосалоні майже кожен авторитетний виробник нині презентує власний електрокар.

Конкуренти Тесли: на виставці автівок у Німеччині презентують найновітніші моделі електрокарів

Залиште свій коментар

Вибір редакції