Виробництво вантажівок в Україні зросло на одну у серпні. Статистика автопрому

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сегмент легкових авто повністю зайняло складання на заводі Skoda.

За серпень 2019 року в Україні зібрано 668 одиниць транспорту, що на 42% більше за минулорічні показники.

Про це йдеться у повідомленні "Укравтопрому".

Зазначається, що так само, як і минулого року, уся статистика випуску легкових авто була сформована заводом "Єврокар", який випускає машини Skoda. Тут було зібрано 553 авто, що на третину більше, ніж за серпень 2018 року.

Виробництво вантажівок та інших комерційних авто цьогоріч зросло  на одне авто – до 34 одиниць. Їх виготовляли "Черкаський автобус" та "ЗАЗ" – 26 шт. та 8 шт. відповідно.

Серпневе виробництво автобусів зросло на 45% до 81 шт.

При цьому, найбільше автобусів, як і роком раніше, випустив "Черкаський автобус" – 35 шт. На Богдані відзвітували про 19 автобусів. Чернігівський автозавод закінчив місяць показником 16 автобусів. Часівоярський завод зробив 6 шт., і 5 шт. виготовили на "ЗАЗі".

Незважаючи на вдалий серпень, автовиробництво в Україні все ще відстає від минулого року. Всього від початку 2019 року в Україні було випущено 4,2 тисячі автомобілів, що на 7% менше, ніж за перші вісім місяців минулого року.

Нагадаємо, що український ринок нових авто установив півторарічний рекорд. Лідером авторинку вчергове стали автомобілі KIA Sportage.

Залиште свій коментар

Вибір редакції