Toyota представила безпілотник на базі гібрида Lexus

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Концепт обладнали двома автопілотами різного рівня.

У Лас-Вегасі на виставці інновацій CES компанія Toyota представила безпілотник P4, побудований на базі преміального гібрида Lexus LS500h.

Фото опублікувала медіаслужба Associated Press.

Автомобіль обладнаний камерами і лідаром з вісьмома сканувальними головками на даху, а також окремо датчиками з усіх боків кузова.

Прес-служба Toyota повідомляє, седан обладнаний двома системами автономного кермування: Guardian і Chauffeur. Перша тільки допомагає водієві, а друга – повноцінний автопілот. Кожну з них у перспективі ще планують тестувати і модернізувати.

Система Guardian – це швидше помічник водія, а не повноцінний автопілот. Людина повністю керує авто, а електроніка запобігає зіткненню і тільки рекомендує водієві здійснити ті чи ті дії задля безпеки.

На противагу, система Chauffeur – це повноцінний прототип автопілота четвертого і п'ятого покоління, як Waymo від Google. Значною відмінністю від тестової платформи попереднього покоління є більш продуктивний комп'ютер, що дозволяє використовувати більше алгоритмів машинного навчання паралельно і швидше обробляти вхідні сигнали датчиків. Вся система тепер живиться від основної батареї гібридного автомобіля, а батарея 12 V використовується тільки як резервна.

Раніше згадувалося, що Continental показав доставку майбутнього і посадив у безпілотники собак-роботів. Роботи можуть доставляти посилки прямо під поріг замовника.

Залиште свій коментар

Вибір редакції