Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влада Британії вимагатиме ставити зарядні станції на приватних будинках і підприємствах

У країні планують виділити півмільйона на глобальну "електрифікацію" вулиць.

Уряд Великої Британії опублікував пропозицію встановлювати зарядні станції на нових приватних будинках, ліхтарних стовпах і підприємствах. Це дозволить власникам електромобілів їздити більш вільно.

Якщо відповідний законопроект все ж таки приймуть, то влада виділить на реалізацію $ 530 мільйонів, повідомляє Engadget.

Проект планують реалізувати у рамках програми зменшення шкідливих викидів від бензинових і дизельних автомобілів, а також машин з газовими установками. Так, до 2050 року Велика Британія хоче скоротити викиди на 80 % порівняно із 1990 роком.

Органічне впровадження електромобілів можливо шляхом збільшення зарядних станцій для авто на електриці, бо вже зараз відчувається їх катастрофічна нестача. Ускладнює ситуацію ще й те, що електрокари "заправлятися" кілька годин, на відміну від бензинових авто. Також невигідно відрізняється відстань, яку можуть подолати ті й інші авто. Але за останні п'ять років час зарядки батарей значно скоротилося і в перспективі він ймовірно скоротитися ще більш значно.

Раніше, як захід популяризації авто на електриці у Лондоні влада скасувала плату за паркування для них.

Крім того, у Британії планують заборонити автомобілі без запасу ходу на електриці.

Такими методами в Англії хочуть максимально підготуватися до глобальної електрифікації авторинку, яку вони вважають неминучою. Підготовка інфраструктури до таких змін вже зараз дозволить заощадити країні більше $ 8 трлн, вважають у британському парламенті.

Нагадаємо, що Ірландія включиться у жорстку боротьбу з вихлопами. Так, ірландський прем'єр-міністр пообіцяв заборонити бензинові і дизельні автомобілі в країні від 2030 року.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції