Влада пропонує позбавляти майна за серйозні ДТП з постраждалими

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автори пропозиції вважають, що посилення відповідальності зробить водіїв більш уважними.

У Верховну Раду подано новий законопроект №9030 щодо посилення відповідальності винуватців серйозних аварій, внаслідок яких є постраждалі з тяжкими тілесними ушкодженнями, або загиблі. Документ розроблявся "Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності", а ініціатором проекту виступає Борислав Береза.

У пояснювальній записці до законопроекту пропонується збільшити термін позбавлення волі в разі заподіяної у ДТП шкоди здоров'ю і життю інших людей до 5-8 років. Зараз за такі порушення передбачено покарання у вигляді ув'язнення на 3-8 років. До того ж пропонують позбавити порушника прав довічно.

Найголовніша зміна, яку зазначено в документі - це пропозиція про конфіскацію майна. Такі правки пропонують внести у частину третю статті 286 "Кримінального кодексу України".

"У разі загибелі в ДТП кількох осіб, чинне позбавлення волі від 5 до 8 років пропонується замінити на строк від 8 до 10 років, як і в попередньому випадку, з довічним позбавленням прав і конфіскацією майна", - зазначено в поправках.

Нагадаємо, що нещодавно Арсеній Аваков закликав депутатів посилити закони для безвідповідальних водіїв, які перевищують швидкість або сідають за кермо в нетверезому вигляді.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції