Влада визначилася, як бути з автомобілями на єврономерах

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Влада визначилася, як бути з автомобілями на єврономерах

Фото: Фото з відкритих джерел

У парламенті зареєстрували законопроект, який передбачає одну загальну сплату ввізного мита для всіх автомобілів з іноземними номерами.

Пропозиція у вигляді нового законопроекту під номером №8208 надійшла від групи позафракційних депутатів і була зареєстрована у Верховній Раді. Згідно з доданим описом, у документі вказується, що за ввезення автомобіля необхідно буде сплатити лише 500 євро мита, передає Сегодня.

За пільговим тарифом можна буде завозити не тільки нові, але і вживані автомобілі незалежно від об'єму двигуна, але тільки на машини не старше 10 років і тільки для особистого користування. Термін дії законопроекту буде визначений - 31 грудня 2018 року.

Більш старі автомобілі і машини з Росії будуть розмитнювати за всіма правилами. Тим, хто вже пересувається Україною на автомобілі на єврономерах, буде запропоновано сплатити 500 євро, щоб узаконити їх на території держави.

Раніше Ніна Южаніна вже пропонувала вирішення проблеми з автомобілями на єврономерах, але воно було відкинуто представниками "Евромайдану".

Наступна публікація