Перейти до змісту
Власник Tesla Model S встановив рекорд із пробігу серед електрокарів

Із цим його привітав сам Ілон Маск.

Не так часто можна побачити шалений пробіг в "зеленого" автомобіля.

У листопаді минулого року Гансйорг фон Геммінген та його Tesla Model S відзначились рекордом – пробігом у 1 мільйон кілометрів. З тих пір минуло достатньо часу, аби стати “мільйонником” у милях.

Про це йдеться в Autoevolution.

Цей чоловік придбав свою другу Tesla у 2014 році, а наприкінці минулого року потрапив до "Книги рекордів Гіннеса", як власник першого електрокара з пробігом у 1 мільйон кілометрів. Автомобіль все ще на ходу і тепер близький до нового рекордного показника пробігу в 1 мільйон миль.

Станом на 14 жовтня Гансйорг фон Геммінген подолав на Tesla Model S майже 1,2 млн км (745,645 миль). Аби подолати позначку в 1 мільйон миль, йому потрібно "наїздити" ще 400 тисяч км.

Утім, навіть нинішнє досягнення не залишилося не поміченим, адже під фотографією з лічильником пробігу своє привітання залишив засновник компанії Tesla Ілон Маск.

Цікаво, що від 2014 року Геммінген лиш раз замінював тягову батарею та електромотори Model S, однак ця операція виконувалась по гарантії, а тому для власника обійшлась мінімальними витратами.

Раніше розповідалося про те, що Tesla може встановити історичний рекорд із виробництва електрокарів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин