Водій зняв, як Tesla Model 3 сама знайшла його на парковці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокар під'їхав до власника складним маршрутом.

Юзерів вразив ролик з Tesla Model 3, яка на автопілоті під'їжджає до водія складним маршрутом на парковці.

Відео з'явилося на сторінці "ElMob Електромобілі" у Facebook.

На ролику видно, як електрокар виїжджає зі свого паркомісця, розминається з позашляховиком Nissan, зупиняється перед виїздом на перехресну дорогу, повертає і плавно під'їжджає до власника.

На останніх кадрах чітко помітно, що за кермом Model 3 нікого немає.

Цікаво, що раніше функція під'їзду до водія Summon дозволяла електрокарам Tesla їздити тільки вперед-назад. Після оновлень автомобілі навчилися виконувати більш складні поїздки.

Варто зазначити, що функція Summon наразі обмежена і перебуває на етапі бета-тестування. Основна її проблема полягає у тому, що електрокар дуже повільний через своєю обережність.

Оновлена вкладка Summon буде доступна з оновленням електромобілів і останнім оновленням мобільного додатка. Крім звичних опцій Forward і Reverse, з'явиться нова опція Enhanced Summon.

Якщо вибрати Enhanced Summon, система запропонує 2 варіанти: FIND ME, коли автомобіль з GPS відстежить розташування телефона і під'їде, або є можливість кинути шпильку у певне місце. Ці два варіанти працюють, тільки якщо телефон або шпилька перебуває у межах 45 м від автомобіля.

Tesla Model 3 самостійно підбирає власника на парковці.

Tesla Model 3 самостійно підбирає власника на парковці. ↘Раніше функція "Summon" була обмежена простим переміщенням вперед і назад, щоб заїжджати і виїжджати з паркомісця. ↘В даний час Tesla працює над новою версією функції "Summon", яка дозволяє автомобілям Tesla автономно пересуватися на парковці за більш складними маршрутами, маневруючи навколо об'єктів, і підбирати своїх власників за запитом. ↘Оновлена вкладка "Summon" буде доступна з оновленням електромобілі і останнім оновленням мобільного додатку. Крім звичних опцій "Forward" і "Reverse", з'явиться нова опція "Enhanced Summon". ↘Якщо вибрати "Enhanced Summon", система запропонує 2 варіанти: "FIND ME", коли автомобіль з GPS відстежить розташування телефону і під'їде, або можливість кинути шпильку в певне місце. Ці два варіанти працюють, тільки якщо розташування телефону або шпилька знаходяться в межах 45 м від автомобіля. ↘Функція "Summon" поки обмежена і знаходиться на етапі бета-тестування. Грунтуючись на відгуках, вона є свого роду "хітом чи промахом". Основна проблема полягає в тому, що автомобіль дуже повільний з-за своєї обережності. ↘У березні генеральний директор Елон Маск заявив, що Tesla поступово почне впроваджувати нову функцію для більшої кількості власників.

Опубліковано ELMOB Електромобілі Вівторок, 7 травня 2019 р.

Нагадаємо, що електрокари Tesla навчилися замовляти зношені деталі без водія. Електроніка діагностує авто і оформляє замовлення, а власник може скасувати його.

ВідеоІлон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Він написав, що тепер під час спроби пограбування та у режимі "літньої безпеки" гратимуть твори Йоганна Себастьяна Баха, можливо, у рок-обробці.

Ілон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції