Водіям дали поради, як запобігти появі іржі на кузові автомобіля

Існує декілька способів.

Водіям дали важливі поради щодо догляду автомобіля, аби на його кузові не з'явилася іржа.

Про це йдеться в Ukr.Media.

До автомобіля потрібно ставитися дбайливо, і тоді він прослужить вам багато років. Якщо нехтувати доглядом, то іржа може з'явитися навіть на автомобілі, який купили всього рік або два тому.

До корозії призводять хімічні реагенти, якими взимку щедро поливають дороги. Ця ж проблема виникає, якщо взимку залишати свою "ластівку" у вологому і холодному гаражі.

Якщо ви рідко і не дуже ретельно миєте свій автомобіль, то не дивуйтеся ранній появі корозії. Тому не забувайте про регулярну комплексну мийку, під час якої очищується кузов, пороги та підрамники. Досвідчені водії знають, що ефект буде лише в тому разі, якщо вдаватися до комплексної мийки регулярно, а не, наприклад, один раз на сезон. Річ у тім, що з першого разу не можна повністю змити хімічний реагент.

Ви, можливо, бачили автомобілі, у яких подряпини на кузові замазані густою мастикою. Це, звичайно, має не дуже красивий і навіть смішний вигляд. Однак, це ефективний метод боротьби з корозією. Приблизно один раз на три роки потрібно заново замазувати "хімією" тріщини і відколення.

Дрібне відколення можна обробити спеціальним засобом. Він знищить іржу і стане надійним захисним шаром. Також пошкодження обробляють наждачним папером, знежирюють і фарбують.

Якщо іржа вже добре розрослася, то в цьому разі допоможе шліфувальний інструмент. Головне — не упустити момент. В іншому разі доведеться згадати про зварювальний апарат.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів