Водіям дали поради, як зберегти зовнішній вигляд автомобіля

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Водіям дали поради, як зберегти зовнішній вигляд автомобіля

Associated Press

Це можна зробити й досить бюджетно.

Водіям назвали топ-3 способи щодо збереження зовнішнього вигляду автомобіля.

Про це повідомляє MMR.

Зазначається, що зберегти приємний для ока вигляд своєї "ластівки" можна й без значних витрат, які пропонують автосервіси. Аби не довелося вдаватися до послуг фахівців, потрібно дотримуватися певних правил.

По-перше, не варто мити автомобіль старими ганчірками. У них за термін служби накопичилося багато пилу і бруду, яка виконує функцію абразиву і залишає сліди. Мити машину потрібно якісної хімією і хорошою, спеціальною ганчіркою.

Ще одним критерієм задля збереження транспортного засобу є те, що авто не повинно стояти в проходах.

Люди часто дряпають машини, зачіпаючи їх блискавками і ґудзиками, це залишає неприємні сліди на кузові. Часом деякі громадяни можуть залишити склянку на автомобілі, а дворовий кіт – полежати на даху. Все це шкодить зовнішньому вигляду транспортного засобу. Уникнути цього можна, просто припаркувавшись далеко від прохідних зон.

Окрім того, на зовнішній вигляд авто серйозно впливають й ліси.

Гілки дуже часто залишають сліди на кузові і позбутися від них завжди можна тільки фарбуванням. Щоб витягнути з болота транспорт в лісі, доводиться штовхати машину. На ній можна залишити вм’ятини, і нічим хорошим це не закінчиться. Також з дерев смола дуже погано відмивається, і автолюбителю доведеться перефарбовувати зіпсовані елементи.

Природно, використання захисних засобів для кузова зіграє тільки на руку автовласникові. Воскові, полімерні, керамічні склади і захисні плівки коштують чимало, проте зможуть підвищити ціну машини у разі перепродажу. З цієї причини кожен автолюбитель сам вирішує, використовувати їх чи ні.

Наступна публікація