Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Водіям нагадують про заочні штрафи за паркування і евакуатори

У наближенні термінів набуття чинності нового Закону про паркування влада не втомлюється нагадувати водіям про нововведення.

На сторінці "Безпечні дороги України" у соціальній мережі Facebook водіям нагадали про нові заходи покарання за порушення правил паркування.

Штрафну талон лишатимуть на лобовому склі. Водіїв, які паркують машини з порушенням правил дорожнього руху,...

Опубліковано Безпечні дороги України Понеділок, 9 липня 2018 р.

Найголовніше в тому, що патрульна поліція зможе виписувати штраф без присутності водія біля автомобіля і залишати виписані штрафні талони на лобовому склі. При цьому вони будуть фіксувати порушення фотозніманням. Якщо автомобіль заважає проїзду інших транспортних засобів його дозволяється евакуювати на штрафмайданчик, а власнику доведеться сплачувати не тільки штраф, але і послуги транспортування і зберігання авто на стоянці.

Якщо ж власник сплатить штраф протягом 10 днів від моменту його виписки, то він отримає знижку в розмірі 50%, а при затримці більше ніж 30 днів доведеться платити подвійну суму. Враховуючи, що в перспективі запрацює нова база даних у поліції, то більша частина власників буде отримувати повідомлення про штрафи в смс.

Відзначимо, що в перспективі за паркуванням крім патрульних будуть стежити інспектори парковок. Їх відбиратимуть на конкурсній основі, а вони будуть виконувати винятково функцію контролю. Готівку їм отримувати заборонено, але стежити за оплатою паркування і повідомляти при несплату - це їхній обов'язок. Причому водій у разі простою без сплати за це буде платити штраф у 20-кратному розмірі вартості години паркування на цьому майданчику.

Нагадаємо, що нещодавно ми повідомляли про те, де можна паркувати свої автомобілі і які штрафи очікувати. А Київська адміністрація повідомила, де варто безпечно залишати машини в центрі міста.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції