Водіям розповіли, чим загрожує несвоєчасна заміна антифризу

Водіям розповіли, чим загрожує несвоєчасна заміна антифризу

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Водіям розповіли, чим загрожує несвоєчасна заміна антифризу

Особливо це стосується авто, які звикли їздити бездоріжжям.

Фахівці розповіли про наслідки несвоєчасної заміни антифризу.

Антифриз в автомобілі запобігає закипанню силової установки, а також захищає деталі двигуна. У всіх антифризів є свій термін служби. Наприклад, для ряду автомобілів GM, Volkswagen Group, Mazda та Renault застосовують рідину, яка служить впродовж всього "життя" авто. Інші обмежуються терміном до 5-ти, 10-ти років або залежно від пробігу машини.

Фахівці все ж рекомендують стежити за цією рідиною, особливо, якщо автомобіль використовується в гірській місцевості, в екстремальних умовах, за негативних температур.

Якщо антифриз втратить свої властивості, а присадки перестануть діяти, то може початися корозія на стінках системи охолодження. Як наслідок – закупорка вузьких каналів і утворення відкладень. В результаті з ладу може вийти радіатор охолодження, помпи, термостат мотора.

Експерти відзначають, що оцінити стан антифризу можна за зовнішніми ознаками: рідина, яку слід замінити набуває каламутної консистенції, темніє і має вкраплення з чорних частинок.

Під час заміни антифризу необхідно промити систему чистою водою – дистильованою або звичайною водою з антифризом (80/20). Експерти рекомендують купувати рідкі речовини класу G12 і G13 і врахувати температуру замерзання.

Наступна публікація