Водіям розповіли, який справжній термін придатності моторного мастила

Водіям розповіли, який справжній термін придатності моторного мастила

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Водіям розповіли, який справжній термін придатності моторного мастила

charivne.info

В іншому разі, це може завдати шкоди автомобілю.

Названо справжній термін придатності моторного мастила.

Про це йдеться в Auto.Today.

Як відомо, виробники моторного мастила зазвичай не вказують термін придатності моторного мастила. На каністрі позначають тільки дату розливу, яку зазвичай можна знайти на зворотному боці каністри в самому низу.

Звичайно, моторні мастила не зберігаються вічно, термін їхньої придатності залежить від умов зберігання або збереження упаковки. У маленьких магазинчиках можна знайти фірмове мастило за доступною ціною, яка менше, ніж в великих торгівельних мережах. Швидше за все, у цій рідині закінчується термін придатності, і тому її краще не купувати.

Отже, кожен водій повинен знати, що термін придатності мінерального мастила становить 3 роки. Після двох років простою його краще в силовий агрегат не заливати. Синтетичні масла мають термін придатності 3-5 років, залежно від марки.

Потрібно також враховувати, що моторне мастило має бути використано не пізніше трьох років від моменту відкриття корка.  Тому покупці "розливного" мастила ризикують купити прострочений товар з усіма наслідками, що випливають звідси. Прострочене моторне мастило рано чи пізно негативним чином позначиться на двигуні.

Раніше були названі основні правила зміни мастила в двигуні.

Наступна публікація