Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Водіям в Чикаго будуть платити по 550 доларів за відмову від їзди по місту

Сервіс по пропаганді каршеринга роздає купони на безкоштовні поїздки.

Приватна компанія Lyft з Сан-Франциско, дозволяє користувачам знаходити за допомогою інтернет-сайту або мобільного додатку водіїв, які співпрацюють з сервісом, і готові везти їх за помірну плату. А тепер компанія буде пропонувати іншим водіям скористатися сервісом каршеринга або послугами громадського транспорту і заробити на цьому.

Експеримент стартував наприкінці липня і перші 100 зареєстрованих водіїв зможуть скористатися акцією і отримати купони номіналом 550 доларів. Для цього їм необхідно довести наявність особистого автомобіля і протягом 30 днів публікувати в соцмережах звіт про "безкоштовні" поїздки. За це кожен з них отримає 300 доларів на здійснення поїздок в сервісі Lyft, 100 доларів - для оплати послуг каршеринга Zipcar, 45 доларів - для оренди велосипедів в Divvy Bike і карту на 105 доларів - на проїзд в громадському транспорті.

Суть акції в популяризації сервісу та зменьшеня навантаження на дорогах міста. Оскільки за статистикою Lyft, в середньому за рік жителі Чикаго витрачають близько 13 тисяч на обслуговування своїх автомобілів, а користуються ними лише 5% свого часу. Проект повинен довести жителям, що використовувати сервіс або громадський транспорт набагато вигідніше, ніж купувати особистий автомобіль.

Варто зауважити, що мер Києва Віталій Кличко повідомив, що буде заохочувати водіїв, які пересядуть на метро і відмовляться від поїздки в центр міста на своєму авто.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції