Volkswagen може відмовитися від виробництва наступного покоління легендарної моделі

Автор
Віра ХмельницькаВіра Хмельницька
Дата публікації
Перегляди
9279
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Volkswagen може відмовитися від виробництва наступного покоління легендарної моделі

Фото: Associated Press

Німецька компанія Volkswagen розмірковує над тим, аби не випускати наступне покоління культової моделі - Golf.

Зокрема, керівництво компанії вважає, що наступне покоління Volkswagen Golf може бути занадто дорогим, тому доля найпопулярнішого німецького авто ще не вирішена.

Про це повідомляє Die Welt.

Новий Volkswagen Golf 9 має з'явитися 2027-го чи 2028 року. На той час у ЄС набудуть чинності жорсткіші екологічні норми "Євро-7", які змусять суттєво доопрацювати двигуни внутрішнього займання. Як наслідок, вартість цієї моделі може зрости від 3 до 5 тисячі євро. А от електрокари, навпаки, здешевшають, і не виключено, що зрівняються із бензиновими аналогами у вартості.

В таких умовах розробка Volkswagen Golf 9 може виявитися нерентабельною, особливо якщо врахувати, що життєвий цикл моделі буде коротшим, оскільки від 2035 року в Євросоюзі заборонять продаж авто з ДВЗ.

VW Group не вважає двигуни внутрішнього згоряння серйозною альтернативою електромобільності в середньостроковій перспективі. Новий глава бренду Volkswagen Томас Шефер очікує значного зростання цін на автомобілі в результаті запланованої директиви ЄС щодо викидів Euro 7.

"З маленьким автомобілем ці додаткові витрати навряд чи можна покрити. Тому мобільність початкового рівня з двигунами внутрішнього згоряння буде значно дорожчою", - сказав він.

За словами Шефера, від 2025 року Volkswagen Group хоче вивести на ринок чотири електричні моделі невеликих автомобілів. Запас ходу цих транспортних засобів становитиме щонайменше 350-400 кілометрів.

Додамо, що Volkswagen Golf – знакова та найпопулярніша модель німецької марки. Від 1974 року випущено близько 40 мільйонів авто восьми поколінь, тобто Golf став навіть масовішим, ніж Volkswagen Beetle. Він також вважається фундатором автомобільного С-класу, який іноді називають "гольф-класом". Volkswagen Golf восьмої генерації дебютував 2019-го. Незабаром йому хочуть провести плановий рестайлинг. Його проведуть 2023-го чи 2024 року, що дозволить продовжити життєвий цикл моделі до 2028 року.

Читайте також:

"АвтоВАЗ" не поновлюватиме випуск моделі LADA та вдесятеро скоротить персонал на одному з заводів у РФ

Volkswagen ліквідує виробництво одного з двох заводів у Росії

Volkswagen найближчим часом не збирається поновлювати виробництво автомобілів у РФ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9279
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація