Volkswagen планує випустити 70 нових моделей електрокарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобілі створять під різними брендами концерну.

Концерн Volkswagen заявив про амбітні плани випустити 70 електрокарів до 2029 року.

Про це повідомляє прес-служба Volkswagen.

Загалом електромобілі повинні вийти під 12 брендами, серед яких Audi, Porsche і Bentley. Якщо все піде за планом, то компанії спустять з конвеєра близько 22 мільйонів авто, що працюють на батареях.

Крім того, Volkswagen планує звести до мінімуму викиди вуглекислого газу до 2050 року. Це стосується не тільки автомобілів та їх виробництва, але і всіх підприємств, пов'язаних з німецькою маркою.

За словами генерального директора Volkswagen Герберта Дісса, щоб забезпечити глобальний перехід на електрокари, VW поставив агресивні фінансові цілі для підвищення ефективності і продуктивності всієї компанії.

Концерн планує скоротити середні викиди CO2 від своїх нових автомобілів на 30% до 2025 року і на 40% до 2030 року порівняно з рівнем 2015 року.

Крім того, в компанії заявили, що для глобальної трансформації Volkswagen буде необхідно звільнити безліч співробітників.

Раніше Volkswagen заявляв, що до 2025 року планує побудувати до 15 мільйонів електромобілів з батареями на базі 50 моделей.

Нагадаємо, що Volkswagen налаштувався створювати "розумні" електрокари поки що тільки для США і Китаю. Компанія заявила про поглиблення співпраці з Microsoft у сфері хмарних технологій для електрокарів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції