Volkswagen погрожує пустити з молотка бренди Bugatti і Lamborghini

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Марок Skoda і SEAT також торкнуться зміни.

У рамках нової стратегії концерн Volkswagen Group грозиться позбутися від декількох дочірніх брендів: Bentley, Bugatti, Ducati, Italdesign і Lamborghini.

Продати ці марки можуть у найближчі одинадцять років, до 2030-о, пише Automobile.

За даними видання, Volkswagen готується до найбільшої реструктуризації, яка передбачає закриття заводів, відмову від низки неприбуткових моделей, а також брендів. Відомо, що долі марок Volkswagen, Audi та Porsche нічого не загрожує.

Разом з тим на компанії Skoda і SEAT, які також належать Volkswagen Group, може чекати переформатування.

Більш сумна доля чекає на Bentley. У Volkswagen цей бренд вважають старомодним і підшукують йому покупця. За попередніми даними, британську марку можуть продати китайцям.

Так само німецький концерн планує передати під контроль Фердинанда Піха — онука Фердинанда Порше – компанію Bugatti.

Виробника культових гіперкарів Lamborghini так само обіцяють пустити з молотка, як тільки бренд стане неприбутковим. Італійського автовиробника планують виставити на продаж "в комплекті" з мотовиробником Ducati.

Одночасно з ймовірністю продажу деяких марок Volkswagen Group розглядає можливість створення нового бренду для повністю електричних транспортних засобів. Поки ця ідея не знайшла свого бізнес-обґрунтування, але від неї повністю не відмовилися.

Раніше згадувалося, що Volkswagen втратив понад 30 млрд євро через дизельний скандал. Компанія також готується витратити ще близько мільярда євро на судові розгляди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції