Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Volkswagen припинить виробництво легендарних "Жуків"

Модель назвали безперспективною.

2019-го року Volkswagen припинить виробляти легендарні "Жуки", які майже сім десятиліть випускались під серійною моделлю Beetle. Компанія переорієнтовується на сімейні автівки.

Завершення виробництва "Жука" Volkswagen відзначить випуском купе та кабріолета із ретро-елементами, повідомляє прес-служба Volkswagen of America, Inc.

Дві завершальні моделі у версії SE та SEL будуть представлені у листопаді 2019 року. Орієнтовна вартість "прощальних" Beetle буде починатись від 23 тисяч доларів.

"Втрата моделі "Жук" після трьох поколінь, близько семи десятиліть, викликає безліч емоцій у багатьох відданих шанувальників "Жука", — заявив президент американського підрозділу Volkswagen.

Разом із тим, він додав, що компанія має орієнтуватись на перспективніші сфери авторинку. Концепція ж моделі Beetle наразі ніяк у ці рамки не втискається.

Volkswagen Beetle випускався від 1938 (перша схожа модель мала назву Volkswagen Käfer) до 2003 року. З 1998 року німецький концерн почав виробляти оновлену версію — Volkswagen New Beetle. Останніми моделями стали Beetle (A5) та Beetle R.

Нагадаємо, що фермери Мексики стверджують, що Volkswagen знищив дві тисячі гектарів угідь. Вони вимагають від німців, як компенсацію, чотири мільйони доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції