Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рестмод покажуть на виставці в Америці.

Компанія Volkswagen представила электрофургон Type 20 на базі моделі 1962 року.

Авто випустили на честь 20-річчя і серйозного розширення Лабораторії досліджень електроніки у Каліфорнії, повідомляє Volkswagen Group of America.

Тюнінгований Type 20 являє собою майбутній ID.Buzz, але в ретрокузові. Рестмод отримав акумулятор на 10 кВт-год, вбудований зарядний пристрій на 2,5 кВт і електродвигун, який видає 120 к. с. і 235 Нм крутного моменту.

Серед іншого електрокар оснащений активною пневматичною підвіскою від Porsche, яка регулює дорожній просвіт за допомогою програмного забезпечення. Це дозволяє Type 20 підніматися, коли водій наближається до авто.

Volkswagen Type 20_2
Volkswagen Group of America

Крім того, в електроніку фургона вмонтована система розпізнавання осіб у реальному часі. Система використовує ширококутну камеру 720p, вбудовану у друге вікно зі сторони водія.

Також у салоні передбачено голосовий контроль. Команди можна давати відразу з трьох різних зон: водійський ряд, середина і задня частина салону. Серед іншого голосом можна вибирати різні світлові режими оптики і підсвітлюваного значка Volkswagen.

Volkswagen Type 20_7
Volkswagen Group of America

Варто зазначити, що для ексклюзивної моделі дизайнери німецької марки створили нестандартні колеса, опори дзеркал заднього виду і елементи внутрішньої підтримки крісел. Вони повторюють природні форми рослин.

Електричний Type 20 буде виставлений на виставці IECC у Америці, щоб відсвяткувати 20-річну історію компанії у Силіконовій долині.

Volkswagen Type 20_3
Volkswagen Group of America

Раніше згадувалося, що Volkswagen загрожувала втрата авторських прав на культовий Beetle "Жук". Компанія судилася з-за дизайну популярної моделі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції