Volkswagen вирвав першість світових продажів у Renault–Nissan за 2018 рік

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Німецька компанія "виїхала" на вантажівках.

За 2018 рік серед автогігантів кращі продажі у світі показав Volkswagen Group, якому на п'яти наступав альянс Renault–Nissan–Mitsubishi. Німецькому концерну вдалося виграти завдяки вантажівкам.

Про це повідомляє BusinessToday.

Так, з урахуванням вантажівок MAN та Scania концерн Volkswagen "зробив" японо-французький альянс і продав 10,83 мільйона авто, що на 0,9% більше, ніж роком раніше.

Своєю чергою Renault – Nissan – Mitsubishi реалізував 10,76 мільйона легкових автомобілів. Показник перетворив альянс на лідера в цьому сегменті, але загалом все ж ні.

Якщо детальніше, то за 2018 рік продажі Nissan впали на 2,8% і склали 5,65 мільйона автомобілів. Партнер за альянсом – Mitsubishi – поліпшила свої показники на 18%, продавши 1,22 млн, а Renault зробив 3,88 млн, що на 3,2% краще, ніж роком раніше.

Відомо, що альянс перебуває у кризі, тому що екс-глава Карлос Гон арештований і обвинувачений у махінаціях. Керівник продовжує перебувати під слідством у Токіо. Nissan також був звинувачений у приховуванні інформації, а Renault призначив нового топ-менеджера.

Третє місце у світовому рейтингу отримала Toyota Motor – 10,59 мільйона машин. Сума включає продажі від марок Toyota і Lexus, а також мінікарів Daihatsu і грузовиків Hino Motors.

У глобальному рейтингу першим став концерн Volkswagen, другим Renault – Nissan – Mitsubishi, а третім Toyota Motor.

Раніше дослідження показало, що в світі стали рідше купувати машини сірого кольору. За 2018 рік найпопулярнішими кольорами автомобілів стали білий, чорний і сірий.

Залиште свій коментар

Вибір редакції