Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Volkswagen запустила тестові мобільні зарядки для електрокарів

Пересувні зарядки дозволяють "заправити" до 15 електрокарів.

Компанія Volkswagen представила концепт мобільних зарядок для електрокарів. Пересувна станція потужністю 360 кВт-год дозволяє заряджати до 15 авто на електриці.

На "заправку" одного автомобіля потрібно орієнтовно 17 хвилин, повідомляє прес-служба Volkswagen.

Якщо рівень заряду у станції упав нижче 20%, її можна замінити на заряджену. Станцію також можна підключити до постійного джерела електроенергії.

Крім електромобілів на станціях можна заряджати електричні велосипеди, одночасно до пристрою можна підключити до чотирьох транспортних засобів.

Перші мобільні станції з функцією зарядки у рамках пілотного проекту з'являться у першій половині 2019 року у Вольсфбурзі, Німеччина. Якщо випробування пройдуть нормально, то 2020 року мобільні зарядки будуть поширюватися всією країною.

Окрім іншого, у рамках тестів зарядки планують обладнати приладами для їх підживлення від природних джерел енергії: від сонця і вітру. Це дозволить не тільки заряджати електрокари, але і накопичувати зелену енергію.

Нагадаємо, що Honda створила безконтактні зарядки для електрокарів. Технологія дозволяє не тільки заряджати електромобіль, але і передавати енергію у зворотному напрямку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції