Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як обіцяв виробник, він показав технології майбутнього на концепті 360c.

Концептуальний автомобіль являє собою самохідний транспортний засіб, який здатен здійснювати перевезення на короткі відстані. Про це повідомив голова корпоративної стратегії Volvo Мартен Левенстам (Mårten Levenstam).

У компанії стверджують, що такі автономні машини можуть змінити фундаментальний спосіб життя людей. Він має автономію п'ятого рівня і не вимагає присутності водія. Салон може змінювати свою обставу і виглядати немов спальня, офіс, вітальня або розважальна кімната.

Volvo
newspress.co.uk

Volvo вважає, що використання самохідних автомобілів може бути краще літаків, особливо під час нічних подорожей, фактично перетворюючи їх на кабіни бізнес-класу з пласким ліжком. Автономний автомобіль може виявитися швидшим від перельотів на відстань до 320 км

У компанії Volvo наполягають на тому, що автономні транспортні засоби обіцяють поліпшену безпеку, зниження забруднення і зменшення заторів. Як наслідок, це призведе до більш здорового та якісного життя городян.

Нагадаємо, що BMW інтригує тизерами нового електричного концепту. Прототип буде мати діапазон ходу до 700 км і системи автономного водіння.

Залиште свій коментар

Вибір редакції