Volvo стверджує, що китайська якість не гірше європейської

Дата публікації
Перегляди
1686
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Volvo стверджує, що китайська якість не гірше європейської

Фото: Фото Єршової Олександри

Шведський виробник відзначає, що китайці зробили значний прогрес в якості зборки автомобілів

Під час інтерв'ю з австралійським виданням Go Auto старший віце-президент компанії Volvo по дизайну Робін Пейдж визнав, що спочатку вони були стурбовані рішенням шведської марки збирати багато своїх автомобілів в Китаї.

Тепер, після кількох років співпраці, він змушений визнати, що китайці здатні виробляти якісний продукт, який не поступиться європейському.

«Ми знаходимо, що якість автомобілів насправді краще в Китаї, ніж в Європі. Всі турбувалися про це спочатку, але як тільки виробництво запустили, якість була навіть вище, ніж у Європі», - прокоментував Пейдж.

Згідно виданню, китайські заводи Geely виробляють такий високоякісний продукт, тому що вони менше покладаються на автоматизацію і мають більш жорсткі перевірки. На думку Робін Пейдж, європейські виробники занадто покладаються на автоматизацію, а китайці застосовують більшу кількість ручної роботи, що дозволяє робити коригування більш тонким і точковим.

"Великої різниці в цьому немає, але переваги ми бачимо за середніми показниками, які в Китаї краще, ніж у Європі",- відзначає старший віце-президент.

Volvo почала експортувати китайські автомобілі по всьому світу в 2014 році з моделлю S60 попереднього покоління з довгою колісною базою. Крім того, в кінці 2016 року компанія перевела виробництво свого седана S90 зі Швеції в Китай. Інші автомобілі від Geely, включаючи різні моделі Volvos і Lynk & Co, будуть побудовані і експортовані з Китаю.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1686
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація