Volvo ухвалила рішення відмовитися від бензинових та дизельних двигунів: коли це станеться

Volvo ухвалила рішення відмовитися від бензинових та дизельних двигунів: коли це станеться

Associated Press

Також "постраждають" й гібриди.

Компанія Volvo ухвалила рішення відмовитися від автомобілів із бензиновими та дизельними двигунами.

Про це повідомляє пресслужба виробника.

Так, до 2025 року половину всіх продаваних у світі автомобілів шведського автогіганта складуть електромобілі, а друга половина буде оснащена гібридними силовими установками. До 2030 року залишаться тільки повністю електричні машини.

У найближчі роки Volvo має намір представити низку автомобілів з гібридними або повністю електричними силовими установками. У Volvo відзначили, що до 2030 року "споживачі візьмуть електрокари" завдяки розширенню інфраструктури для таких машин, появі великої кількості зарядних станцій, а також змін в законодавстві.

У 2020 році Volvo представила свій перший повністю електричний автомобіль - компактний кросовер XC40 Recharge. Така машина укомплектована двома електромоторами, які видають в сумі 408 л. с. і 660 Нм крутного моменту. Кросовер здатний прискорюватися до "сотні" за 4,9 с, А його максимальна швидкість примусово обмежена до 180 км на годину. Комплект батарей ємністю 78 кВт-год дозволяє проїхати без підзарядки до 400 кілометрів.

Також компанія заявила, що всі нові електромобілі будуть продаватися виключно онлайн. Водночас дилерські центри повністю не зникнуть. Вони будуть займатися передпродажною підготовкою, передачею проданих онлайн машин клієнтам, обслуговуванням і додатковим сервісом.