Volvo випускає на тести електричні вантажівки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Машини можуть проїхати на одному заряді 120-280 км.

Компанія Volvo виведе на автобани Каліфорнії вісім електричних вантажівок VNR.

Про це повідомляє Electrek з посиланням на презентацію Volvo Trucks.

Видання передаэ, що прототипи вантажівок Volvo будуть використовуватися для перевезення вантажів з Лонг-Біч, де розташовані найбільш жваві порти США, розподільні вузли каліфорнійського району Внутрішня імперія. Кожна вантажівка буде проїжджати за маршрутом в один бык близько 110 км.

За попередніми даними, каліфорнійські компанії, які стежать за якістю повітря і стурбовані забрудненням навколишнього середовища у регіоні, навіть інвестували $90 млн у програму тестування електричних вантажівок Volvo. Вони прагнуть знизити кількість "брудного" транспорту, який їздить за згаданим маршрутом.

Також повідомляється, що сама Volvo вклала у нове дослідження $36,7 млн.

При цьому у рамках програми будуть тестуватися не тільки електрофури, але і навантажувачі, та інша техніка, яка буде обслуговувати вантажівки на складах. У загальній складності Volvo планує протестувати близько 50 одиниць обладнання.

Очікується, що у перспективі електричні вантажівки надійдуть у продажі у декількох конфігураціях. Вони будуть комплектуватися акумуляторами 200-300 кВт/год, які дозволять проїхати на одному заряді 120-280 км залежно від навантаження, дорожніх умов та багатьох інших факторів.

Нагадаємо, що Seat вперше випустив робоплатформи для роботи на заводі. Самохідні візки транспортують деталі між цехами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції