Всесвітньо відомий репер отримав у подарунок від Каньє Веста український супервсюдихід

Це презент на день народження.

Відомий репер 2 Chainz (справжнє ім’я Таухид Еппс) отримав доволі незвичайний подарунок від Каньє Веста.

Видання Autoevolution звернуло увагу на публікацію 2 Chainz в Instagram.

Музикант, якому 12 вересня минає 43 роки, розповів, що вранці на галявині перед своїм будинком виявив український супервсюдихід “Sherp”. Саме він і став презентом від Веста.

Цікаво що на машині є табличка з написом “Для 2 Chainz” і цитатою з Біблії: "Надійся на Господа всім своїм серцем і не покладайся на розум твій. У всіх твоїх дорогах пізнавай Його, і Він випростує твої стежки".

Зазначимо, що Каньє Вест відомий своєю любов’ю до українських всюдиходів “Sherp”. Він купив два таких, щоб їздити по ранчо у Вайомінгу, а на початку цього року використовував їх в рамках рекламної кампанії своїх кросівок Yeezy в Чикаго.

Sherp Pro оснащується чотирициліндровим 1,5-літровим дизельним двигуном потужністю 44,3 к.с., який працює з 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Привід передається на всі колеса.

Всюдихід, який отримав алюмінієвий кузов, важить 1 300 кг. Його кліренс становить 600 мм, а вантажопідйомність – 1 тонна. Витрата палива – 2-3 літри на годину на будь-якому типі грунту. Ціна на Sherp Pro починається від 90 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів