Ввезення вживаних авто з США може стати неможливим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Український уряд має намір посилити порядок реєстрації автотранспорту.

В Україні ввезення вживаних авто з США може стати неможливим.

Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ.

Зазначається, що згідно з оприлюдненим проектом постанови "Про реєстрацію (перереєстрацію), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів" українців чекають наступні зміни:

- заборона реєстрації переобладнаних під автобус фургонів;

- детальна перевірка сертифікатів.

Окрім того, для уживаного транспорту необхідно подавати документи про його реєстрацію за кордоном з перекладом з консульських установ МЗС або офіційними органами інших держав.

Таким чином, легалізація битих автомобілів, які везуть до України з США, стане неможливою, тому що реєструються тільки авто з техпаспортами, а не з довідкою про утилізацію. Також перегонникам доведеться додатково витрачатися на документи.

США входять до трійки країн, з яких найбільше ввозять вживані автомобілі до України. Так, в I кварталі 2020 року з США привезли 12 300 автомобілів. Найчастіше українці в США купують уживані Volkswagen Passat, Ford Focus, Ford Escape і Nissan Rogue.

Залиште свій коментар

Вибір редакції