Як не захворіти під час користування кондиціонером в авто: названі надійні способи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Існує декілька варіантів.

Деякі люди схильні до миттєвої застуди під час роботи кондиціонера.

Так, влітку кондиціонер чудово допомагає впоратися зі спекою і задушливим повітрям. Утім, існує вірогідність підхопити простудне захворювання. Не виключенням є й авто, де під час спеки це просто незамінна річ.

Аби вберегти себе від тривалого лікарняного, названі декілька надійних способів користування кондиціонером в авто.

Одним з варіантів є провітрити салон, перш ніж заводити автомобіль.

По-перше, якийсь час ваша машина стояла закрита, повітря в ній явно не найсвіжіше, що вже не дуже добре для дихальних шляхів. По-друге, провітрювання знизить температуру повітря, яке нагрілося в закритому просторі і перепад буде вже значно нижчим, ефект від кондиціонування настане швидше. Можна проїхатися з відчиненими вікнами, а не чекати на парковці – так повітря швидше провітрить салон.

Вмикайте охолодження, направивши потоки повітря так, щоб не перебувати в епіцентрі холоду. Не рекомендується ставити максимально низьке охолодження. Завдяки цьому ви уникнете різкого перепаду температур, який і провокує захворювання.

Безпечною різницею вважається 7 градусів, а комфортною температурою салону – 22-24 градуси. Якщо у вас клімат-контроль, то так і виставляйте температуру. Зі звичайним кондиціонером треба ставити середній режим.

Регулярно міняйте фільтри салону. У них залишаються бактерії, які накопичуються і потрапляють вам до легень разом з потоком повітря, провокуючи розвиток вірусів.

Циркуляція повітря в салоні з відкритою заслінкою. Звичайно, для якнайшвидшого охолодження заслінку подавання повітря зовні краще закрити, але в дорозі не забувайте її відкривати. У тривалих поїздках провітрюйте салон кожні 1-2 години. Від кондиціонування повітря стає сухим, а це шкідливо для слизових.

Раніше водіям дали поради, як охолодити авто в спеку без кондиціонера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції